logo-taxi-gdansk

Transport

Firma nasza zapewni transport dla każdej grup ludzie, od zapewnienia przejazdu zwykła taksówką, przez przejazdy grupy 7-8 osób w bagażami do busów i autobusów czy nawet limuzyny z przydzielonym kierowcą, który to odbierze Państwa na lotnisku lub z dworca. Jesteśmy w stanie przetransportować dowolną ilość osób w mgnieniu oka w każde wskazane miejsce, lub postępować zgodnie z wcześniej ustaloną trasą zwiedzania lub zaplanowanego czasu jaki macie Państwo spędzić w naszym pięknym mieście. Możemy zorganizować Państwa wyjazd tak aby był niepowtarzalny, efektywny i w 100% zadawalający wiec wyśmienity. 

Automobile

Automobile

Wypożyczalnia samochodów Automobile już od wielu lat jest wypożyczalnią cieszącą się największym zaufaniem wśród naszych klientów . Firma oferuje wynajem różnorodnych pojazdów, w tym samochodów osobowych, przyczep, skuterów, quadów w bardzo konkurencyjnych cenach. Zapraszamy!

Busland.pl

Busland.pl

Busland.pl jest marką świadczącą kompleksowe usługi przewozowe w zakresie transportu osób na terenie Polski i Europy. Sumienność i rzetelność w pracy oraz zdobyte doświadczenie przez ostatnie lata, pozwala nam bez trudu sprostać każdemu zadaniu. Dysponujemy taborem różnych pojazdów - mikrobusy, busy, autokary

Swiat Reklamy

Swiat Reklamy

Agencja reklamowa.