logo-taxi-gdansk

Sport/koncerty

Każda impreza sportowa w której pragniecie państwo uczestniczyć jest w naszym zasięgu, poinformuj nas w jakim wydarzeniu pragniesz uczestniczyć a my go odpowiednio zaaranżujemy. Potrzebujesz biletów do strefy Vip, prywatnej loży cz zwykłych biletów, będą na ciebie czekały w dowolnie wybranym apartamencie lub hotelu. Pragniesz podczas pobytu w naszym mieście zagrać w golfa, skorzystać ze strzelnicy, pojeździć na gokartach, skoczyć z bungy lub uprawiać wspinaczkę wysokogórską, proszę bardzo, prześlij nam tylko swoje preferencje a  my zajmiemy się wszystkim.  Dodatkowo wszystkich gości jesteśmy w stanie przetransportować w dowolnym czasie, zakwaterowa , zapewnić dodatkowe atrakcje w taki sposób aby chciał do naszego miasta przyjechać ponownie w możliwie krótki czasie.

Stadion Energa Gdańsk

Stadion Energa Gdańsk

Bogata i różnorodna infrastruktura stadionu pozwala na  zorganizowanie niecodziennych eventów korporacyjnych, np. bankietów, uroczystości okolicznościowych, rozstrzygnięć konkursów czy finałów programów lojalnościowych i motywacyjnych dla Klientów, ale także imprez integracyjnych dla własnych pracowników lub partnerów handlowych. Zakończeniem udanych spotkań biznesowych może być turniej piłkarski na murawie stadionu lub koncert ze sceną na parkingach STADIONU ENERGA GDAŃSK. Elementem programu rozrywkowego może być dowolna atrakcja będąca w ofercie stadionowej lub ich kombinacja: kolej tyrolska, zawody na  torze wrotkarskim, wyścigi gokartami, czy specjalnie profilowane zwiedzanie stadionu z przewodnikiem.

ERGO Arena

ERGO Arena

ERGO ARENA jest miejscem, gdzie łączą się interesy wielu grup. Zależy nam aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdej z nich, a co za tym idzie, oddajemy do Państwa dyspozycji znacznie więcej niż tylko budynek. Zachęcamy więc do współpracy zarówno agencje producenckie, kluby sportowe, jak i przedstawicieli świata biznesu. Jeśli uważają Państwo, że ERGO ARENA mogłaby stać się miejscem organizowanego przez Państwa wydarzenia, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów.