logo-taxi-gdansk

Rozrywka

Spełniamy wszystkie oczekiwania, zabawę na plaży, wynajem skuterów wodnych, lot na spadochronie za motorówką, wypad na strzelnicę czy wizyta w operze, filharmonii lub w jednym z wielu trójmiejskich muzeów.

MAKAHIKI

MAKAHIKI

MAKAHIKI to klub w Sopocie dedykowany młodym ludziom lubiącym aktywne życie ! Świadomych swoich potrzeb i aktywnie spędzających wolny czas. MAKAHIKI to dwupoziomowa przestrzeń klubowa, podzielona na strefę barową i do tańca. Podesty i wygodne loże, perfekcyjne nagłośnienie i oświetlenie nadają klubowi Makahiki wyjątkowy nastrój i niespotykany styl. Muzyka w klubie to wyselekcjonowana dawka najlepszej energii. Zachęcamy do delektowania się naszymi egzotycznymi drinkami i koktajlami, na bazie najlepszych trunków, syropów i świeżych owoców. Nasz klub jest znany z tego, że o wygodę Gości dba wyselekcjonowana i profesjonalna obsługa barmańska i kelnerska. Makahiki jest dla Was – od środy do soboty w godz. 22:00-05.00.

DREAM CLUB

DREAM CLUB

Dream Club, to stylizowane wnętrza sali głównej, wydzielonej części dla VIP-ów, a także 4 bary. Z antresoli rozciąga się doskonały widok na parkiet. Niesamowitego klimatu dodaje oświetlenie. Jednym z ważniejszych elementów dekoracyjnych jest 11 żyrandoli zrobionych z 12000 kryształków sprowadzonych specjalnie w tym celu z Austrii, podświetlane, szklane schody i przede wszystkim jedyna w Polsce ściana z 1200 żarówek. Nasz lokal o powierzchni prawie 1000m2 jest w stanie pomieścić nawet 950 osób, w tym ok. 260 miejsc siedzących. Lokal posiada dwie kondygnacje i 100 metrową salę vip, do której prowadzi prywatna winda i przynależy garderoba. 

ShowClub

ShowClub

Show Gentelmans Club to miejsce, w którym oprócz najpiękniejszych kobiet i najlepszych alkoholi można też znaleźć najlepiej wyselekcjonowane towarzystwo. Jest to klub dla prawdziwych mężczyzn, którzy mają wygórowane potrzeby spędzenia wolnego czasu. Show Gentelmans Club to niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju miejsce.Show Gentelmans Club to dobrze dobrze wyselekcjonowane alkohole najwyższej klasy. Posiadamy szeroki wybór szampanów, których ceny sięgają nawet 30 tysięcy złotych.W Show Gentelmans Club tańczą najwyższej klasy tancerki z różnych stron świata, najpiękniejsze i będące spełnieniem marzeń każdego mężczyzny. Wybrane spośród setek kobiet urozmaicą wieczór każdemu, nawet najbardziej wymagającemu mężczyźnie.