logo-taxi-gdansk

HOTEL

Hotel Molo to nowy i bardzo nowoczesny obiekt zbudowany z myślą o komforcie za przystępną cenę dla naszych gości . Zarówno nazwa, jak  architektura i wystrój pokoi nawiązuje do nadmorskiej stolicy naszego kraju, a w głównej mierze do najdłuższego drewnianego pomostu morskiego w Europie, czyli do sopockiego Molo.

Pobielane drewno, barierki przeniesione z sopockiego Molo i proste, ale luksusowe rozwiązania nadają nietuzinkowej atmosfery i stylu. Dla naszych gości przygotowaliśmy 11 pokoi hotelowych, 3 pokoje hostelowe i bungalow dla 6 osób.

W obiekcie hotelowym znajduje się strefa SPA z sauną suchą i sauną na podczerwień, sala rozrywki z wielkim telewizorem, grami na Play Station, książkami czy piłkarzykami, kuchnia. W godzinach 7.30-10.00 wydajemy śniadania w formie bufetu szwedzkiego w przystępnych cenach.

Obiekt położony jest zaledwie 1000 m od piaszczystej plaży, a także ok. 2000 m od Hali Ergo Arena. Idealne miejsce zarówno dla osób pragnących wypocząć, skorzystać z atrakcji kulturalnych lub zabawić się na popularnym sopockim Monciaku. Z tego miejsca jest wszędzie blisko.

Świadczymy też usługi consierge. Jeżeli pragniecie skorzystać z dodatkowych usług: strzelnica, myślistwo, golf, stomatolog, kosmetyczka, masaż, bilety na imprezy kulturalne, sportowe, oświatowe, wynajem loży VIP w Energa Arena lub Ergo Arena, prosimy o poinformowanie nasi o swoich potrzebach. W tym hotelu spełniamy marzenia.